Agent Lukaku: Grożono mnie i mojej rodzinie
Agent Lukaku: Grożono mnie i mojej rodzinie

Agent Lukaku: Grożono mnie i mojej rodzinie

Transfer Lukaku do Chelsea był bardzo dużym wydarzeniem dla kibiców obu klubów. Gdy jedni otwierali szampany, to drudzy zamazywali mural Belga w Mediolanie.

Napastnik pomógł Interowi zdobyć pierwszy tytuł Ligi od 19 lat. W czasie gdy agent zawodnika Federico Pastorello pracował nad transferem swojego klienta do Londynu miał otrzymywać groźby od fanów Interu.

– Ci którzy mnie straszyli i grozili, dziękowało mi z całego serca, gdy Lukaku przychodził do ich klubu. Zawsze będę akceptował krytykę podpartą argumentami- to też część mojej pracy.

– Jednak rzeczy takich jak kłamstwa, wyzwiska czy groźby po prostu nie możemy tolerować. W ostatnim czasie tego wszystkiego doświadczyłem ja, moja rodzina, a nawet moje córki. To daleko przekracza normy, które panują w społeczeństwie.

– Uwierzcie mi lub nie, związek Romelu z Interem był naprawdę silny i mój klient musiał naprawdę dużo przejść by zaakceptować ofertę z Chelsea. Wszyscy w zarządzie: Marotta, Ausilio czy Inzaghi chcieli pozostania Lukaku w klubie. Jednak są pewne kwestie, które zależą tylko i wyłącznie od właścicieli klubu.

Źródło: Tribal.football

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW