Pomeczowa konferencja Thomasa Tuchela
Pomeczowa konferencja Thomasa Tuchela

Pomeczowa konferencja Thomasa Tuchela

Nowy sezon Premier League zaczynamy z wysokiego C. Trzy strzelone bramki i czyste konto. Zapraszam na pomeczową konferencję Thomasa Tuchela.

Tuchel dla Sky Sports

– Ze środowego meczu wróciliśmy bardzo zmęczeni psychicznie. Dzisiaj było bardzo gorąco i po prostu chcieliśmy wygrać, swoją postawą zasłużyliśmy na to. Piłkarze włożyli wiele zmagań, żeby kontrolować spotkanie. Byliśmy ostrzy jak żyleta i zbliżyliśmy się do naszego maksimum, jesteśmy zmęczeni, ale tak to właśnie powinno wyglądać.

Chalobah

– Zasłużył na tego gola. Jest bardzo skromny, wykorzystuje swoje szanse i pokazuje jakość. To nie był prezent, to tylko jego zasługa. Był w stanie dzisiaj zagrać pełne 90 minut, bardzo mi się to podoba.

Odrabianie strat do czołówki Premier League

– W trakcie poprzedniej kampanii postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę i musieliśmy to osiągnąć. To jest Premier League, najtrudniejsza liga na świecie, wierzę, że jesteśmy w stanie zbliżyć się do Liverpoolu Manchesteru City i United. Będzie to robić, tydzień po tygodniu. Nie wstydzimy się tego mówić głośno, że jesteśmy tutaj po to, żeby grać jak najlepsze zawody.

Zdobycie trzech goli

– Premier League jest trudną ligą do zdobywania bramek. Możemy ciągle się rozwijać, wiem, że możemy być lepsi w ostatnich 30 minutach, musimy być spokojniejsi i bardziej skuteczni.

Bądźcie tropicielami, nie ofiarami

– Nie byliśmy faworytami do wygrania Ligi Mistrzów, ale potrafiliśmy wejść na najwyższy poziom, kiedy to było potrzebne. Prawda jest taka, że w poprzednim sezonie potrzebowaliśmy pomocy Tottenhamu w ostatniej kolejce. Są 3 drużyny, które były lepsze od nas rok temu i wiemy, że musimy ciężko pracować, a osiągniemy ich poziom.

Chelsea walczy z hejtem w sieci

– Popieramy każdą akcje klubu. Raczej nie jestem odpowiednią osobą, żeby odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie używam social mediów, ale rozumiemy problem i będziemy z nim walczyć.

To wszystko, cieszmy się Niebiescy bo jest z czego!

Źródło: football.london

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW