AC Milan złoży ofertę za Ziyecha!
AC Milan złoży ofertę za Ziyecha!

AC Milan złoży ofertę za Ziyecha!

Od początku pre-seasonu Hakim Ziyech pokazywał, że jest w świetnej formie, o czym świadczyła jego dobra dyspozycja podczas sparingów oraz w Superpucharze UEFA, gdzie strzelił gola, jednak niestety musiał opuścić murawę ze względu na kontuzję.

Pierwszy rok Marokańczyka w Chelsea był bardzo nierówny, jednak wszystko wskazywało na to, że ten sezon może być dla niego znacznie bardziej udany, jednak 28-latek jest zmuszony do oglądania spotkań z trybun ze względu na uraz barku, którego nabawił się podczas spotkania przeciwko Villarealowi.

Mimo dobrej dyspozycji Hakima, jego przyszłość nie jest klarowna, ze względu na bardzo duże zainteresowanie jego osobą ze strony AC Milanu, który bardzo chciałby go zakontraktować. Ziyech ma być priorytetem dla klubu z Mediolanu po odejściu Hakana Calhanoglu, a oferta do klubu z Londynu może wpłynąć już w ciągu kilku dni. Na ten moment nie wiadomo jaką ofertę przygotowuje klub z San Siro.

Thomas Tuchel ostatnimi czasy w bardzo ciepłych słowach wypowiadał się na temat Marokańczyka, z czego można wywnioskować, że nie chciałby go sprzedawać, jednak być może dobra oferta Milanu może przekonać zarówno jego jak i zarząd The Blues do sprzedania Hakima.

Źródło: Gazzetta dello Sport

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW