Chalobah: Moja praca się opłaciła
Chalobah: Moja praca się opłaciła

Chalobah: Moja praca się opłaciła

Trevoh Chalobah to kolejny wychowanek, który zadebiutował w pierwszej drużynie Chelsea. 22-latkowi udało się nawet zdobyć bramkę.

Anglik zagrał we wszystkich sparingach, meczu o Superpuchar UEFA, a teraz dostał szansę w pierwszej kolejce Premier League. W każdym z tych spotkań prezentował się bardzo dobrze – rozgrywał, utrzymywał piłkę, a przede wszystkim bronił.

Chalobah może być z siebie dumny, bowiem nie każdy wychowanek ostatecznie debiutuje w pierwszym zespole swego klubu i strzela bramkę w pierwszym meczu. Z tego powodu opowiedział co nie co jak zaczęła się jego przygoda z piłką.

– Kiedy zaczynałem presezon moim celem było zaimponować trenerowi. Powiedział, że był to dla mnie dobry miesiąc, ale i tak byłem zszokowany pierwszym składem na mecz o Superpuchar. To dało mi do zrozumienia, że ciężka praca się opłaciła.

– Tuchel dał mi szansę, a ja wziąłem ją obiema rękami. W piłce nożnej ważne jest, aby być skoncentrowanym, nie tracić głowy, ciąglę być głodnym sukcesów i chcieć ich więcej.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW