Dwóch graczy Chelsea na wylocie z klubu
Dwóch graczy Chelsea na wylocie z klubu

Dwóch graczy Chelsea na wylocie z klubu

Okno transferowe trwa w najlepsze, a to okazja, aby pozbyć się zawodników, którzy nie mają co liczyć na grę w tym klubie.

W gronie takich graczy zalicza się Matt Miazga i Michy Batshuayi. Amerykanin spędził poprzedni sezon w Belgii, na wypożyczeniu w Anderlechcie, natomiast Belg pozostał w Londynie, ale zmienił tylko dzielnice, na której występował, ponieważ został wypożyczony do Crystal Palace.

Obaj muszą się mierzyć z olbrzymią konkurencją na swoich pozycjach, dodatkowo umiejętności obu panów pozostawiają wiele do życzenia. Z tego powodu klub chce się ich pozbyć. Jak donosi Fabrizio Romano, po Miazgę zgłasza się hiszpańskie Deportivo Alaves. W grę wchodzi roczne wypożyczenie. Natomiast jak już informowaliśmy, Batshuayi ma trafić do Besiktasu. Potwierdzenia obu transferów mamy spodziewać się w przyszłym tygodniu.

Źródło: Fabrizio Romano

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW