Tammy Abraham zostanie zawodnikiem Romy !
Tammy Abraham zostanie zawodnikiem Romy !

Tammy Abraham zostanie zawodnikiem Romy !

To już pewne, Tammy Abraham zostanie zawodnikiem As Romy. Potwierdzają to Fabrizio Romano i Gianluca Di Marzio czyli jedne z najbardziej wiarygodnych źródeł jeśli chodzi o transfery.

Młody Anglik był najbardziej rozchwytywanym zawodnikiem Chelsea w tym okienku transferowym. Tuchel przestał na niego stawiać do tego sprowadził Romelu Lukaku, było wiadome, że Abraham odejdzie. Głównymi kierunkami były Anglia i Włochy. Abraham chciał zostać w stolicy i był już w bliskim kontakcie zarówno z Arsenalem jak i West Hamem. Inne źródła donosiły, że Anglik chciałby przejść do Ac Milanu i dołączyć do swojego przyjaciela Tomoriego. Swojego czasu było głośno o przejściu Abrahama do Borussi Dortumnd kiedy w drugą stronę miał pójść Erling Haaland. Wszystkie te sagi wydają się zakończone i już wiemy, że nowym klubem Tammyego będzie AS Roma.

Kwota transferu wyniesie 40 milionów i będzie najdrożej sprzedanym wychowankiem w historii klubu. Anglik w nowym klubie będzie zarabiać około 5 milionów rocznie. W kontrakcie będzie zawarta klauzula wykupu dla Chelsea która będzie aktywowana w czerwcu 2023. Klauzula będzie wynosić 80 milionów. Ponoć zawodnik nie był na początku zainteresowany tym transferem, jednak po rozmowie z Jose Mourinho postanowił dołączyć do drużyny ze stolicy Włoch. Napastnik jeszcze dziś pojawi się w Rzymie. Transfer zostanie ogłoszony na dniach.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW