Chelsea chce się pozbyć trzech zawodników!
Chelsea chce się pozbyć trzech zawodników!

Chelsea chce się pozbyć trzech zawodników!

Według Nizaara Kinselli, przed końcem okna transferowego Chelsea chce się pozbyć Danny’ego Drinkwatera, Rossa Barkley’a i Davide Zappacosty.

Obecna kadra The Blues jest ponad umiejętności tej trójki. Za swej kadencji Thomas Tuchel w środku pola najczęściej wykorzystuje N’golo Kante, Mateo Kovacica i Jorginho. Przez to jednoznacznie można stwierdzić, że Danny nie ma czego tam szukać.

Barkley to klasyczna ’10’, a takie w systemie Tuchela nie funkcjonują. Dodatkowo w formacji ofensywnej jest spory przepych i na każdej pozycji może wystąpić 2-3 zawodników. Na niekorzyść Rossa działa również zeszłoroczne wypożyczenie do Aston Villi, gdzie nie imponował formą.

Zappacosta poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Genui, jednak od lat jest w klubie na pozycji straconej. Na prawym wahadle musiałby mierzyć się z Cesarem Azpillicuetą, Callumem Hudsonem-Odoi i Reece’em Jamesem.

Ironią losu jest fakt, iż cała trójka przyszła w sezonie 2017/18 za kadencji Antonio Conte. Mieli udział w zdobyciu FA Cup w 2018 roku, a Barkley i Zappacosta byli częścią kadry, która zdobyła Ligę Europy w 2019, za kadencji Maurizio Sarriego.

Klub przyjmie każdą ofertę, która przyjdzie za któregokolwiek z nich.

Źródło: Nizaar Kinsella (football.london)

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW