Chelsea pracuje nad pozbyciem się kolejnych zawodników
Chelsea pracuje nad pozbyciem się kolejnych zawodników

Chelsea pracuje nad pozbyciem się kolejnych zawodników

Letnie okienko dobiega ku końcowi, a wszystko wskazuje na to, że z nim przygoda kilku piłkarzy.

The Blues wciąż posiada w swoim składzie za dużą liczbę zawodników i pracuje aktualnie nad tym żeby rozwiązać ten problem. Niektóre transakcje są bardzo bliskie finalizacji, inne nie, ale zarząd ma je na uwadze i szuka dla nich odpowiednich opcji.

Goal dostarczył najnowszą aktualizację dla 10 graczy, a oto 4 z nich najbliższych odejściu.

Tammy Abraham, jak wiemy, znajduje się obecnie w Rzymie, podpisując umowę, aby dołączyć do Romy. Ike Ugbo jest bliski dołączenia do Genk w formie transferu definitywnego, tak samo Michy Batshuayi, który prowadzi rozmowy z Besiktasem, podczas gdy Matt Miazga rozmawia o wypożyczeniu z hiszpańskim Deportivo Alaves. Pozostałych 6 graczy, którzy nie są tak blisko, ale prawdopodobnie odejdą, to Tiemoue Bakayoko, który prowadzi rozmowy z Rennes i Lyon na temat stałej przeprowadzki, Dujon Sterling, który jest rozchwytywany przez wiele klubów odejdzie na wypożyczenie, oraz Ross Barkley, Danny Drinkwater i Davide Zappacosta, którzy nie są jeszcze powiązani z żadnymi ruchami. Baba Rahman jest ostatnim graczem, który odejdzie, jak wynika z raportu.

Źródło: Goal

O autorze

Wojtek Żurek

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW