Fabrizio Romano o Emersonie oraz Zappacoście
Fabrizio Romano o Emersonie oraz Zappacoście

Fabrizio Romano o Emersonie oraz Zappacoście

Przed końcem okienka transferowego, działacze The Blues chcą, by jak największa ilość zawodników młodych, bądź rezerwowych opuściła klub.

Fabrizio Romano przychodzi do nas po raz kolejny z informacjami na temat transferów lub wypożyczeń zawodników. Tym razem chodzi o Emersona oraz Davide Zappacostę.

Według włoskiego dziennikarza, Olympique Lyon kontaktował się z The Blues w sprawie lewego obrońcy. Włoch jest jedną z kilku opcji francuskiego klubu. Te doniesienia potwierdza również L’Equipe. 27-latek znajduje się również na celowniku kilku innych klubów, głównie z Włoch. Portal Transfermarkt wycenia piłkarza na 14 milionów euro.

Jeśli chodzi natomiast o prawego obrońcę, to zainteresowanie jego usługami wykazują kluby głównie z Serie A. Zappacosta poprzednie dwa sezony spędził na wypożyczeniach w Genoi oraz AS Romie. Transfermarkt wycenia go na 8 milionów euro.

Dodatkowo Michy Batshuayi ma zostać jutro (wtorek) zaprezentowany jako nowy piłkarz Besitkasu. Belg spędzi w Turcji jeden sezon na wypożyczeniu.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW