Leboeuf: Jeżeli Chalobah podtrzyma formę, nie widzę sensu w transferze Kounde
Leboeuf: Jeżeli Chalobah podtrzyma formę, nie widzę sensu w transferze Kounde

Leboeuf: Jeżeli Chalobah podtrzyma formę, nie widzę sensu w transferze Kounde

Były gracz Chelsea, Frank Leboeuf jest do dziś silnie związany z klubem. W mediach często pojawiają się jego wypowiedzi, w których komentuje wydarzenia ze Stamford Bridge. Nie inaczej było teraz, gdy swoją debiutancką bramkę w barwach The Blues zdobył Trevoh Chalobah.

– Byłem bliski płaczu, gdy zobaczyłem, że zdobył bramkę i sposób, w jaki ją celebrował. To było absolutnie fantastyczne.

Zachwyt Francuza nad grą młodego Anglika nie skończył się na słowach wzruszenia. Leboeuf stwierdził, że biorąc pod uwagę tak świetną postawę Chalobaha w ostatnich spotkaniach, potencjalny transfer Kounde na Stamford Bridge wydaje się być bezsensowny.

– Trevoh rozegrał bardzo dobry mecz zarówno w finale Superpucharu Europy, jak i przeciwko Crystal Palace. Mam wątpliwości co do tego, czy Chelsea potrzebuje kolejnego defensora, ponieważ już mają ich sporo. 

– Mówiłem już, że Kounde to świetny piłkarz i powinien reprezentować barwy Chelsea, ale nie można uszczęśliwić każdego. Nie widzę sensu w sadzaniu Chalobaha, Zoumy, może Christensena czy Rudigera, czy Thiagy Silvy na ławce. Tuchel musi podjąć konkretne decyzje. Są dwa miejsca do rozdysponowania na pięciu, może sześciu zawodników, w wypadku, gdy przyjdzie Kounde. To za duży ścisk, jest ich zbyt wielu. Jeżeli więc Chalobah utrzyma formę, oczywistym jest, że Chelsea nie potrzebuje Kounde. 

Źródło: ESPN

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW