Marca: Transfer Kounde jest w planach Chelsea
Marca: Transfer Kounde jest w planach Chelsea

Marca: Transfer Kounde jest w planach Chelsea

Przedstawiciele Julesa Kounde wierzą, że po zakończeniu transferu Lukaku, Chelsea skupi się na zakontraktowaniu ich podopiecznego.

Dziennik ABC Sevilla 11 sierpnia podał informację, że agent Kounde rozmawiał z Sevillą. Według przedstawiciela 22-latka, Thomas Tuchel dalej jest nim zainteresowany i złożenie oferty przez Chelsea to kwestia czasu. Co prawda w czwartek The Blues ogłosili transfer Lukaku i od tamtego czasu nie kontaktowali się z klubem z Andaluzji, ale teraz Marca uspokaja fanów obu klubów.

Według hiszpańskiego dziennika transfer Kounde wciąż jest w planach Chelsea. W zeszłym tygodniu dyrektor sportowy Sevilli, Monchi przyznał, że do klubu nie trafiła żadna oferta, jednak nie wykluczają oni odejścia Julesa za spore pieniądze.

Francuz wystąpił w pierwszym meczu LaLiga, który Sevilla zremisowała z Rayo Vallecano. Teraz czeka ich mecz z Getafe i wszystko skazuje na to, że Kounde ponownie wyjdzie na boisko.

Źródło: ABC Sevilla, Marca

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW