Neville: Lukaku zdobędzie tu masę goli!
Neville: Lukaku zdobędzie tu masę goli!

Neville: Lukaku zdobędzie tu masę goli!

Gary Neville uznał, że Romelu Lukaku zdobędzie dla Chelsea ‚masę bramek’, a sam transfer automatycznie wpisuje klub do pretendentów o tytuł mistrza Anglii.

W tym tygodniu The Blues ogłosili, że do klubu powrócił 28-letni Belg. Londyńczycy ściągnęli go z Interu Mediolan, za rekordowe 97.5mln funtów. Dla Romelu to powrót do klubu, gdzie spędził trzy mało znaczące lata. Teraz jego impact na grę ma być większy, a Neville spodziewa się, że Lukaku zdobędzie więcej niż 25 goli w sezonie, a Chelsea będzie walczyć o mistrzostwo.

– Robią wszystko by w tym sezonie mieć ich za poważnych rywali w walce o tytuł. Już w zeszłym sezonie starali się tacy być, ale teraz im się uda i mają szansę wygrać Premier League. Sam Lukaku sprawi, że będą bardzo, bardzo niebezpieczni pod bramką przeciwnika. W zeszłym tygodniu mówiłem, że Guardiola nie chciałby Lukaku, ale to dlatego, że on tam nie pasuje.

– Ale dla Chelsea może zdobyć całą masę goli, idealnie do nich pasuje. Wiem, że kiedyś tam grał, ale teraz wrócił jako w pełni ukształtowany piłkarz. To transfer, co do którego nie mam żadnych obaw, że wypali. Strzeli 25-30 goli. Wejdzie do składu i sprawi, że The Blues wejdą do walki o tytuł. Romelu może ważyć na losach meczu przeciwko City, United czy Liverpoolowi.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW