Thomas Tuchel o stanie zdrowia Kante i Loftus-Cheeka
Thomas Tuchel o stanie zdrowia Kante i Loftus-Cheeka

Thomas Tuchel o stanie zdrowia Kante i Loftus-Cheeka

Trener Chelsea, Thomas Tuchel jest optymistycznie nastawiony co do powrotu N’golo Kante, na niedzielny mecz przeciwko Arsenalowi. Opowiedział także o stanie Rubena Loftus-Cheeka.

Kante opuścił sobotni mecz przeciwko Crystal Palace, który The Blues wygrali 3:0. Tuchel przyznał, że Francuz czuł dyskomfort już podczas środowego meczu o Superpuchar UEFA przeciwko Villarrealowi. Niemiecki szkoleniowiec przyznał, że jego podopieczny ma problemy z kostką.

– W piątek N’golo czuł dyskomfort w kostce. Pierwszy raz poczuł to na rozgrzewce przed meczem o Superpuchar. Grał z lekkim bólem, a w piątek znów go czuł.

– Zdecydowaliśmy, że nie zagra w tym meczu i nie będziemy ryzykować jego dłuższą absencją na początku sezonu. Myślę, że N’golo wróci w połowie tygodnia, aby być gotowym na Arsenal.

– To prawda, Ruben otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Wynik przyszedł w czwartek lub piątek. Jest w izolacji i postępuje zgodnie z procedurami. Właśnie dlatego nie był w kadrze na mecz z Palace.

Źródło: The Athletic

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW