Abraham: Roma natychmiast wyraziła zainteresowanie
Abraham: Roma natychmiast wyraziła zainteresowanie

Abraham: Roma natychmiast wyraziła zainteresowanie

Tammy Abraham po siedemnastu latach opuścił Chelsea na stałe, Anglik przeniósł się za 45 milionów euro do AS Romy. Rosły napastnik udzielił już pierwszego wywiadu w nowych barwach.

23-latek z drużyną z Wiecznego Miasta podpisał umowę ważną do czerwca 2026 roku. Abraham na koszulce występować będzie z numerem „9”, a poniżej znajdziecie jego pierwsze słowa wypowiedziane po zmianie barw klubowych.

– Można wyczuć, kiedy klub naprawdę cię chce, a Roma natychmiast wyraziła swoje zainteresowanie.

– AS Roma to klub, który zasługuje na walkę o tytuły i trofea. Mam doświadczenie w zdobywaniu ważnych trofeów i chcę powrócić do tych zawodów, więc mam zamiar pomóc tej drużynie w osiągnięciu tego i dotarciu do poziomu, na którym powinien być Roma.

– To ogromny zaszczyt być nowym numerem „9” w tym klubie i po prostu nie mogę się doczekać, aby zacząć i pomagać zespołowi.

Dyrektor sportowy AS Romy – Tiago Pinto powiedział natomiast następujące słowa:

– Pomimo tego, że Tammy wciąż jest bardzo młody i ma ogromnym potencjałem do dalszego rozwoju, rozegrał już ponad 200 meczów w swojej karierze i strzelił ponad 100 goli, a także zdobył wiele ważnych trofeów.

– Wybór opuszczenia Premier League i klubu, w którym dorastał bardzo wyraźnie pokazuje, jak wierzy w możliwość rozwijania własnej gry i pokazania tego co potrafi w Romie. Sprowadzanie graczy, którzy mają taki głód i chęć gry dla naszego klubu, jest niezwykle ważne w budowaniu tożsamości i poczucia przynależności. Jest to fundamentalną częścią naszej ogólnej wizji tego zespołu.


Źródło: AS Roma

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW