AC Milan nie odpuszcza
AC Milan nie odpuszcza

AC Milan nie odpuszcza

AC Milan ma nadzieję na zakontraktowanie w ostatniej chwili piłkarza Chelsea, aby wzmocnić skład przed nowym sezonem.

Dzisiejsze wydanie Corriere della Sera pokazuje, że Milan nie zrezygnował z pozyskania Hakima Ziyecha, który przez całe lato był celem zarządu ze względu na jego techniczne umiejętności i cechy. Co więcej w razie potrzeby może grać zarówno jako ofensywny pomocnik, jak i prawy skrzydłowy.

Problemem pozostaje Chelsea, ponieważ klub Premier League nie chce – przynajmniej na razie – wysłać reprezentanta Maroka na wypożyczenie i zamiast tego chce transferu definitywnego, podczas gdy Milan nie ma pieniędzy, aby zapłacić za niego z góry.

Operacja jednakże może zostać wznowiona pod koniec miesiąca, ponieważ Rossoneri nadal śledzą i monitorują jego sytuację, nawet jeśli jego gol w Superpucharze Europy przeciwko Villarreal przypomniał Chelsea o jego wartości – 40 mln euro, bo tyle ekipa z Londynu wydała na pozyskanie go z Ajaksu.

Źródło: Corriere della Sera

O autorze

Wojtek Żurek

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW