Alonso: Nie mogę doczekać się gry z Lukaku!
Alonso: Nie mogę doczekać się gry z Lukaku!

Alonso: Nie mogę doczekać się gry z Lukaku!

Marcos Alonso zalicza naprawdę dobre wejście w sezon, po świetnym występie w Superpucharze, zagrał równie dobre spotkanie w Premier League, gdzie strzelił cudownego gola z rzutu wolnego.

Doświadczony Hiszpan udzielił wywiadu dla oficjalnej strony The Blues, w którym m.in. wypowiada na temat najnowszego nabytku Chelsea oraz początku sezonu.

Romelu Lukaku

– Nie mogę doczekać się wspólnej gry z Romelu, na pewno wiele wniesie do naszego zespołu. Bardzo cieszymy się z tego, że powrócił do klubu, nie mogę doczekać się pierwszych treningów.

Powrót fanów

– Wszyscy czujemy ogromne emocje, to gigantyczna różnica. Wszyscy na to czekaliśmy. Wspaniale, że znów możemy widzieć kibiców na stadionie!

Bramka przeciwko Crystal Palace

– Naprawdę bardzo ucieszyłem się z tego trafienia. Jak zawsze okres przygotowawczy był naprawdę wymagający, cieszę się, że w takim stylu rozpoczynam ten sezon. Nie mogę doczekać się następnych spotkań.

Początek sezonu 

– Musimy zapomnieć o naszej wygranej w Lidze Mistrzów, aby skupić się i odpowiednio wejść w nowy sezon. W tym sezonie będziemy grać o wiele celów. Tak jak w poprzednim sezonie musimy ciężko pracować, dawać z siebie sto procent, a wówczas sukcesy przyjdą.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW