Barcelona kontaktowała się z Abrahamem
Barcelona kontaktowała się z Abrahamem

Barcelona kontaktowała się z Abrahamem

Wszystko wskazuje na to, że Tammy Abraham zostanie zawodnikiem AS Romy.

Teraz dowiadujemy się, że Barcelona podjęła spóźnioną próbę zakontraktowania Anglika. Ronald Koeman najprawdopodobniej dzwonił do napastnika, aby odwieść go od pomysłu dołączenia do Romy. Obecnie pewnym jest, że transfer dojdzie do skutku – Abraham ukończył badania medyczne i czekamy tylko na potwierdzenie którejś ze stron. 23-latek musi jeszcze poczekać na formalności związane ze swoją wizą.

Blaugrana aktualnie ma pracować nad transferem Aubameyanga. Przyjście Gabończyka oznacza odejście Philippe Coutinho. Głos w całej sadze zabrał dziennikarz Sky, Kaveh Solkehol.

– Gdyby udało im się pozbyć pensji, jaką płacą Coutinho, może znaleźliby by sposób żeby podpisać Aube. To jedna z opcji, która potencjalnie ma rację bytu.

– Wiemy, że Barca szuka napastnika, rano nasi koledzy z Sky Italy donieśli, że Barcelona próbowała ściągnąć Abrahama z Chelsea. Chcieli go, a Ronald Koeman do niego dzwonił. Nie przekonał go, bo Anglik ma trafić do Romy. Wiemy, że chcą napastnika, a obecnie skupili się na Aubameyangu.

Źródło: Kaveh Solkehol (Sky Sports), Sky Italy

 

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW