Stade Rennais pracuje nad transferem Tiemoue Bakayoko
Stade Rennais pracuje nad transferem Tiemoue Bakayoko

Stade Rennais pracuje nad transferem Tiemoue Bakayoko

Do końca okienka pozostały około dwa tygodnie, a przyszłość Francuza wciąż jest niejasna. Pozostał mu jeszcze rok kontraktu, ale z daleka widać, że jego przyszłość nie maluje się na Stamford Bridge.

Jednak jak wszyscy wiemy, pozbycie się zawodników z wielkich klubów, z ogromnymi pensjami nie jest łatwym zadaniem. W przypadku Bakayoko zainteresowanie wykazywał AC Milan, Napoli oraz Juventus, ale żaden klub nie brał pod uwagę niczego innego, niż wypożyczenie.

W ostatni czasie zainteresowanie wykazywał Olympique Lyon, a do przyglądających się sytuacji klubów dołączyło Stade Rennais. Były rywal Chelsea z Ligi Mistrzów może rozpatrywać 26-latka jako ewentualnego zastępcę Eduardo Camavingi, który może odejść jeszcze tego lata.

Różne raporty z weekendu przewidują szybkie rozwiązanie sprawy z Bakayoko. Biorąc pod uwagę jak mało czasu zostało do końca okienka, transfer pomocnika może nastąpić w najbliższym czasie.

Źródło: We Ain’t Got No History

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW