Bakayoko na celowniku Milanu!
Bakayoko na celowniku Milanu!

Bakayoko na celowniku Milanu!

Definitywne odejście Tiemoue Bakayoko z Chelsea wydaje się jedynie kwestią czasu zważywszy na niemałe zainteresowanie jego osobą na rynku transferowym.

27-letni Francuz przeniósł się do klubu ze Stamford Bridge latem 2017 roku, kiedy to trenerem The Blues był Antonio Conte. Niestety dla defensywnego pomocnika, żaden z trzech późniejszych trenerów Chelsea nie wierzył w umiejętności Tiemoue, przez co ostatnie lata spędził na wypożyczeniu w Monaco, Milanie oraz Napoli.

Od odejścia z AS Monaco w 2017 roku, Bakayoko nie potrafił ustabilizować swojej formy, jednak najlepiej prezentował się w barwach klubu z San Siro, który bardzo chciałby zakontraktować Francuza na stałe. W tym okienku transferowym już dwóch zawodników The Blues przeniosło się do Mediolanu i niewykluczone, że Tiemoue nie pójdzie w ich ślady.

Już w niedalekiej przyszłości oba kluby mają usiąść do wstępnych negocjacji, jednak na ten moment priorytetem dla klubu z Mediolanu jest transfer Allesandro Florenziego, a dopiero później skupią się na potencjalnym zakontraktowaniu 27-letniego Francuza.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW