Mourinho: Abraham pokazał wielką ambicję
Mourinho: Abraham pokazał wielką ambicję

Mourinho: Abraham pokazał wielką ambicję

Trener Romy skomentował transfer wychowanka The Blues do swojej drużyny.

– W czasach, w których sytuacja finansowa prawie wszystkich klubów jest bardzo skomplikowana, Roma pokazała wielką ambicję i szacunek do fanów natychmiastowo sprowadzając Tammy’ego Abrahama tuż po stracie Edina Dzeko. To wyczyn zasługujący na podziw.

– Abraham nigdy dla mnie nie grał, ponieważ był zbyt młody, kiedy prowadziłem Chelsea, ale mimo wszystko znam go bardzo dobrze. Znam jego mentalność – piłkarską i osobistą. Opuszczenie Premier League nigdy nie jest łatwą decyzją dla młodych Anglików.

– W ten sposób pokazał wielką ambicję. Opuścił Premier League, ponieważ chce powrócić do drużyny narodowej, zagrać na mistrzostwach Świata i osiągnąć sukces poza granicami Anglii, co nie udało się każdemu Anglikowi.

– Przyszedł tutaj z ogromną ambicją i mamy nadzieję, że pokaże swoją jakość.

Źródło: asroma.com

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW