Nevin: Przyszłość Gilmoura jest w Chelsea
Nevin: Przyszłość Gilmoura jest w Chelsea

Nevin: Przyszłość Gilmoura jest w Chelsea

Legenda Chelsea oceniła potencjał młodego zawodnika The Blues, który obecnie znajduje się na wypożyczeniu w Norwich.

– Oglądałem go jeszcze przed jego przenosinami do Chelsea i zaskoczyło mnie, jak bardzo jest dobry. Wystarczy, że przez chwilę popatrzysz na grę Gilmoura, a od razu dostrzeżesz jego jakość.

– Jorginho jest jednym z najlepszych zawodników w kontrolowaniu linii pomocy i ludzie teraz to dostrzegają, ale kiedy Gilmour wcielał się w jego role, to wyglądało dokładnie tak samo.

– Kiedy wpuszczasz go na boisko to wierzy, że jest tak samo dobry jak jakikolwiek zawodnik. Wszyscy widzieliśmy, jak dobrze kontrolował mecz Szkocji z Anglią na EURO – to spotkanie było dowodem na jego wysokie umiejętności.

– Nic nie jest w stanie go zaskoczyć – jego przyszłość jest w Chelsea. W Norwich będzie grał regularnie, co na pewno mu pomoże. Nawet kiedy występował w Chelsea, Tuchel dał mu zagrać w około 15-20 meczach, co świadczy o jego zaufaniu do tego zawodnika.

Źródło: TribalFootball.com

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW