Sevilla czeka na ruch ze strony Chelsea
Sevilla czeka na ruch ze strony Chelsea

Sevilla czeka na ruch ze strony Chelsea

Sevilla oczekuje oferty z Chelsea, za ich środkowego obrońcę Julesa Kounde.

Tegoroczni zwycięzcy Ligi Mistrzów chcą wzmocnić swoją defensywę, a Kounde ma być ich priorytetem. Aby zbić cenę za 22-latka, The Blues oferowali gotówkę i Kurta Zoume, jednak negocjacje spełzły na niczym. Rozmowy dalej nie zostały wznowione, ale Kounde dalej jest celem Chelsea.

Według AS, włodarze Sevilli wierzą, że Londyńczycy wystosują jeszcze ofertę za ich gracza. Gotówka nie powinna być dla nich problemem, ponieważ ostatnio sprzedali Tammy’ego Abrahama do Romy (34mln funtów), a cały czas klub czeka na odejście Zoumy, który jest celem West Hamu. Gotówka zebrana z obu piłkarzy może sfinalizować transfer Kounde.

Klub z Andaluzji oczekuje za Julesa kwoty w granicach 70mln euro, a pierwsza oferta The Blues nie była tej wycenie bliska. Od 16 sierpnia klauzula w kontrakcie Francuza wzrosła do 90mln euro, co może lekko utrudnić negocjację.

Źródło: AS

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW