Sportitalia: Juventus nigdy nie myślał o kupnie Bakayoko
Sportitalia: Juventus nigdy nie myślał o kupnie Bakayoko

Sportitalia: Juventus nigdy nie myślał o kupnie Bakayoko

Juventus nie jest zainteresowany zakontraktowaniem zawodnika Chelsea, Tiemoue Bakayoko.

Francuz ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Napoli, a okres przedsezonowy przetrenował pod okiem Thomasa Tuchela. Zawodnik nie jest w planach trenera i pozostał mu tylko rok kontraktu z The Blues. Klubowi zależy, aby sprzedać go przed końcem okna transferowego.

Przyszłość 27-latka wciąż jest niejasna, ale najczęściej wiąże się go z powrotem do Włoch. Stara Dama to kolejna drużyna, która była z nim łączona. Informacją tym całkowicie zaprzecza dziennik Sportitalia, który pisze, że Bianconeri nigdy nie byli nim zainteresowani. Wicemistrz Włoch szuka nowego pomocnika, ale zarządowi nigdy nie przeszło na myśl, by ściągnąć Bakayoko.

Mimo pobytu w Napoli, ta drużyna również nie kwapi się do ponownego zwerbowania Tiemoue. W grze pozostaje AC Milan, który realnie przygląda się sytuacji swojego byłego zawodnika. Przyszłość pomocnika powinna rozwiązać się do końca okna.

Źródło: Sportitalia

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW