Chelsea coraz bliżej Tchoumeniego
Chelsea coraz bliżej Tchoumeniego

Chelsea coraz bliżej Tchoumeniego

Młody talent z Monaco wzbudza zainteresowanie klubów z Premier League już od ponad pół roku. Głównie o 21 latka walczyła Chelsea i Manchester United. Ci drudzy mają problem na pozycji defensywnego pomocnika a The Blues szukają zmiennika dla Kante.

Aurelien Tchouamen pod wodzą Nicko Kovaca wyrósł na jednego z najlepszych pomocników w całej Ligue 1. O Francuzie bardzo pozytywnie wypowiadał się były gracz Chelsea- Cesc Fabregas.  Od razu po zakończeniu sezonu zgłosił się po niego Manchester United. Czerwone diabły utrzymują dobre stosunki z władzami AS Monaco. Na początku tego tygodnia przedstawiciele wicemistrza Anglii rozpoczęli negocjacje z agentami Francuza. Jednak Simon Philips, klubowy insider informuje, że Chelsea błyskawicznie zareagowała na te wieści i sami rozpoczęli rozmowy z agentem zawodnika.

-Rozmowy z przedstawicielami Aureliena przebiegają pomyśle. Ostateczna decyzja zostanie podjęta pod koniec okna transferowego.

Francuz miałby kosztować 34 miliony euro. Chelsea jest w stanie zapłacić taką kwotę od razu. Natomiast Manchester United musiałby najpierw kogoś sprzedać aby pozyskać taką gotówkę.

Fabrizio Romano uważa, że Tchoumeni nie jest obecnie priorytetem dla United. Jeśli te informacje się potwierdzą to Chelsea będzie jeszcze bliżej pozyskania Aureliena.

Źródło: Express, Fabrizio Romano

 

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW