Chelsea nie ma zamiaru sprzedawać Timo Wernera
Chelsea nie ma zamiaru sprzedawać Timo Wernera

Chelsea nie ma zamiaru sprzedawać Timo Wernera

Jak donoszą transferowe wieści Expressu, zarząd The Blues nie ma w planach sprzedaży Niemca podczas letniego okienka transferowego.

Niemiecki napastnik dołączył do Chelsea ubiegłego lata. Werner miał być główną postacią w linii ataku The Blues, a dodatkowo na początku prezentował się solidnie. Po jakimś czasie jednak, wszystko dla młodego zawodnika się posypało. W pewnym momencie, Werner nie zdobył bramki w Premier League przed ponad 1000 minut, ale sytuacja lekko się poprawiła, gdy stery objął Tuchel.

The Blues sfinalizowali w ubiegłym tygodniu transfer Romelu Lukaku. Belg przybył na Stamford Bridge za 97,5mln funtów. Dla wielu mogłoby to oznaczać, że to koniec kariery dla Wernera w Chelsea. Niemiec łączony był z odejściem z klubu, a dodatkowo pojawiały się głosy o zainteresowaniu kilku klubów usługami napastnika.

Mimo rzadko strzelanych bramek i braku przekonania części kibiców, zarząd The Blues wciąż widzi w Wernerze element w układance Thomasa Tuchela. Ofensywa Chelsea obsadzona jest niezwykłymi talentami, ale chcąc rywalizować na wszystkich frontach, pozostanie Niemca na Stamford Bridge wydaje się dobrym posunięciem.

Źródło: Express

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW