Chelsea oczekuje na decyzję Ugbo
Chelsea oczekuje na decyzję Ugbo

Chelsea oczekuje na decyzję Ugbo

Kolejny dzień okienka transferowego i prawdopodobnie kolejny zawodnik opuści Stamford Bridge. Chelsea przeprowadza obecnie letnią wyprzedaż, a na wylocie jest kilku, lub nawet kilkunastu piłkarzy.

Niektórzy z nich to młodzi, perspektywiczni zawodnicy. Ike Ugbo prawdopodobnie zalicza się do tej grupy. Przez długi czas wydawało się, że młody napastnik dołączy do belgijskiego Genku. Jednak nieoczekiwanie w ostatnich dniach do walki o piłkarza włączyła się Marsylia.

Jak donosi Fabrizio Romano, Ugbo musi teraz zdecydować, do którego klubu z tych dwóch klubów odejdzie. Zarząd Chelsea natomiast cierpliwie oczekuje na podjęcie decyzji przed młodego napastnika.

22-latek poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Cercle Brugge. W ciągu 34 spotkań we wszystkich rozgrywkach, Ike trafił do siatki rywali 17 razy oraz zaliczył jedną asystę. Transfermarkt wycenia Anglika na 4,5mln euro.

Źródło: Fabrizio Romano, Chelsea News

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW