Johnson: Lukaku będzie sprawiał problemy całej lidze!
Johnson: Lukaku będzie sprawiał problemy całej lidze!

Johnson: Lukaku będzie sprawiał problemy całej lidze!

Glen Johnson postanowił porównać Romelu Lukaku, do Oliviera Giroud. Według Anglika, sobotni mecz z Arsenalem może być dla Belga dobrym wejściem do ligi.

28-latek został powołany na najbliższe spotkanie przeciwko Kanonierom, rozgrywane na Emirates w ramach drugiej kolejki Premier League. Lukaku wrócił na Stamford Bridge w zeszłym tygodniu z Interu Mediolan, za kwotę 97.5mln funtów. Według Johnsona, Romelu już w tym sezonie będzie postrachem ligi.

– Lukaku wrócił, by zdobyć wiele goli, będzie problemem dla wielu ekip. Jest też lepszym zastępstwem dla Oliviera Giroud. Fani często narzekali na Francuza, ale nie zdawali sobie sprawy, jak wiele wnosił do gry drużyny.

– Lukaku daje to samo, tylko jest szybszy i sprawniejszy fizycznie. Świetnie pasuje do ich stylu gry. Nie zdziwię się, jeśli w meczu z Arsenale trafi do siatki.

– Podczas pierwszego pobytu w Chelsea ciężko było traktować go poważnie, ale teraz zna ligę i rywali. On sam dojrzał jako człowiek i piłkarz.

– Jest pewien swych umiejętności i dlatego tu wrócił. Poprawił swoje pojmowanie taktyki i percepcję gry. Tym razem da radę.

– Transfer Romelu zwiększa szansę Chelsea na mistrzostwo, ale Manchester United też się wzmacnia i będzie chciał osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Źródło: SBK Sportsbook

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW