Tuchel zdecydował-Chalobah zostanie w Chelsea
Tuchel zdecydował-Chalobah zostanie w Chelsea

Tuchel zdecydował-Chalobah zostanie w Chelsea

Trevoh Chalobah ma za sobą świetne chwile. Wygrana w Superpucharze, piękna bramka w debiucie w Premier League, wychwalanie przez największe portale na świecie. Jednak było wiadome, że w związku z transferem Kounde Anglik będzie musiał udać się na wypożyczenie.

Trener Chelsea- Thomas Tuchel spotkał się dziś z Chalobahem. Niemiec powiedział, że młody obrońca bardzo mu zaimponował w meczach z Villarealem i Crystal Palace i chciałby aby ten został w klubie. Wypożyczeniem Anglika zainteresowana była Valenica, Club Brugge czy Lille. Informacja o zdjęciu z listy wypożyczeń nie była jedynym powodem do spotkania obu panów. Klub już teraz chce przedłużyć umowę z Chalobahem która wygasa w lipcu 2022.

Trevoh w końcu zaczyna być doceniany przez kibiców na całym świecie. W klubowych kręgach zawsze był wysoko ceniony jednak nie był aż tak popularny jak inni młodzi piłkarze z Cobham. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Lorient gdzie świetnie się prezentował. Po meczu z Totenhamem 22 latek był przekonany, że następny sezon spędzi na wypożyczeniu. Jednak spotkanie z Crystal Palace okazało się przełomem.

Chelsea nie planowała zatrzymania Chalobaha więc rozpoczęła negocjacje z Kounde w sprawie transferu. Teraz gdy wiadomo, że Anglik zostanie w klubie rozmowy z Francuzem się komplikują. Na razie nie wiadomo czy Jules zasili szeregi Chelsea.

Źródło: Goal  

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW