Anderton: Chelsea przejedzie się po Arsenalu, a Lukaku to transfer tego okienka
Anderton: Chelsea przejedzie się po Arsenalu, a Lukaku to transfer tego okienka

Anderton: Chelsea przejedzie się po Arsenalu, a Lukaku to transfer tego okienka

Darren Anderton podzielił się swoimi przewidywaniami co do niedzielnego meczu z Arsenalem i wypowiedział się, na temat transferu Romelu Lukaku.

W pierwszej kolejce Premier League The Blues pewnie pokonali Crystal Palace 3:0, natomiast Kanonierzy ulegli beniaminkowi z Brentford 2:0. Anderton uważa, że najbliższy mecz również zakończy się porażką podopiecznych Mikela Artety.

– Jeśli Chelsea jest w gazie, to Arsenal czekają spore kłopoty. Chociaż to ten typ meczu, gdzie niespodzianki nie są wykluczone.

– Arsenal jest w dołku, Chelsea na fali, ale na Emirates wrócą fani co może zmotywować Kanonierów. Wierzę, że zobaczymy inną drużynę, niż z meczu z Brentford. Muszą zmienić swoje nastawienie

– Robili videoanalizy i na pewno rozpracowali, kto zawiniły przy golach. Nie ma wątpliwości, że wyjdą z inną mentalnością. Chociaż jeśli Chelsea szybko wyjdzie na prowadzenie, to mogą nie mieć nic do gadania.

– Typuje, że The Blues zagrają dobre zawody, tak jak niejednokrotnie widzieliśmy. Myślę, że wygrają i to całkiem łatwo.

– Muszę powiedzieć, że dla mnie Lukaku to transfer okienka. Jego obecność będzie w Chelsea nadto widoczna, dużo tam wniesie.

– To wspaniały zakup i jest tym, czego potrzebowali. Pojawienie się gościa, który potrafi sam rozstrzygać o losach meczu to świetny deal.

– Myślę, że Timo Werner również zyska na jego obecności. Wszyscy widzieliśmy jak starał się w zeszłym sezonie, ale osoba Lukaku znacznie go odciąży, może to być ciekawa współpraca. To świetny transfer

Źródło: Ladbrokes

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW