Chelsea odrzuci wszystkie oferty za Ethana Ampadu
Chelsea odrzuci wszystkie oferty za Ethana Ampadu

Chelsea odrzuci wszystkie oferty za Ethana Ampadu

Zarząd The Blues nie ma obecnie zamiaru posyłać młodego Walijczyka na kolejne wypożyczenie mimo, że innego zdania ma być Thomas Tuchel.

Jak donosi Goal, Chelsea ma w planach pozostawienie Ampadu na obecny sezon w klubie. W momencie gdy wielu innych zawodników zostało sprzedanych lub wypożyczonych, obrońca ma szansę przebić się do zespołu Thomasa Tuchela. Niedawno klub opuścili Emerson, Miazga, Batshuayi oraz Abraham, ale Ethan może otrzymać czystą kartę.

W zeszłym miesiącu, 20-latek powrócił do Cobham po wypożyczeniu w Sheffield. Choć Szable nie zdołały się utrzymać i spadły do Championship, występy Ethana wyglądały solidnie. Jak podało Northern Echo, Tuchel miał przekazać obrońcy, że jeśli zostanie przedstawiona dogodna oferta, ten będzie mógł opuścić klub.

Zainteresowane pozyskaniem Ampadu było Newcastle. Jednak według najnowszego raportu Goal, Walijczyk niekoniecznie opuści klub tego lata i być może otrzyma szansę na przebicie się do pierwszego zespołu.

Źródło: Goal

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW