Falk: Chelsea pozwoli odejść Zoumie do Tottenhamu
Falk: Chelsea pozwoli odejść Zoumie do Tottenhamu

Falk: Chelsea pozwoli odejść Zoumie do Tottenhamu

Obecnie trwa istny wyścig o podpis Francuskiego obrońcy. West Ham oraz Tottenham złożyli oficjalne oferty za Zoume. Teraz decyzja będzie należała do piłkarza.

26 latek dołączył do Chelsea w 2014 roku. Wykazywał ogromny talent. U boku Terry’ego wyrósł na jednego z najlepszych obrońców ligi. Niestety kontuzja zastopowała rozwój młodego obrońcy. W poprzednim sezonie Zouma miał świetne wejście w sezon. Grał w każdym meczu i strzelał dużo bramek. Teraz jednak stracił miejsce w składzie a transfer Kounde może sprawić, że Kurt będzie musiał opuścić klub.

Fabrizio Romano pisał o możliwym włączeniu Zoumy w transfer Kounde jako część kwoty. Jednak zawodnik powiedział, że wolałby zostać w Anglii. Na te informację szybko zareagowały kluby z Londynu które złożyły ofertę obrońcy.

Dziennikarz Bild Christian Falk twierdzi, że pomimo złych relacji na lini Tottenham-Chelsea, The Blues dadzą zielone światło na odejście Zoumy do klubu z północnego Londynu. Spurs byli już dogadani z obrońcą Bologni-Takehiro Tomiyasu. Jednak Zouma wydaje się być atrakcyjniejszą opcją.

Źródło: Bild

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW