OFICJALNIE: Beever-Jones wypożyczona do Bristol City!
OFICJALNIE: Beever-Jones wypożyczona do Bristol City!

OFICJALNIE: Beever-Jones wypożyczona do Bristol City!

Aggie Beever-Jones dołącza do Bristol City FC na zasadzie całosezonowego wypożyczenia.

Osiemnastoletnia skrzydłowa niedawno podpisała swój pierwszy profesjonalny kontrakt z mistrzyniami Barclays FAWSL i dołącza do The Vixens na sezon 2021/22. Po przybyciu do City, Beever-Jones powiedziała:

– Przeprowadzka do Bristol City jest dla mnie świetną okazją do rozwinięcia mojej wszechstronnej gry w konkurencyjnej lidze. Klub ma świetną reputację, dając młodszym graczom szansę na pokazanie swoich umiejętności i zdobycie cennych minut na boisku, więc powinno to być dla mnie korzystne. Wszyscy powitali mnie w ciągu ostatnich kilku dni i nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu za kilka tygodni.

Będąca produktem Akademii Chelsea, Beever-Jones zadebiutowała w seniorskiej drużynie Chelsea w wygranym 4:0 wyjazdowym meczu z Aston Villą w sezonie 20/21. Później w tym samym roku skrzydłowa otrzymała swój pierwszy start w czwartej rundzie FA Cup, gdzie The Blues pokonali London City Lionesses.

Źródło: bcfc.co.uk

O autorze

Wojtek Żurek

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW