Powrót Bakayoko do Milanu?
Powrót Bakayoko do Milanu?

Powrót Bakayoko do Milanu?

Tiemoué Bakayoko nie znajduje się w planach Tomasa Tuchela, czy kogoś to dziwi?

W porannym wydaniu La Gazzetta dello Sport napisano, że w ostatnich dniach Chelsea dała Francuzowi wolną rękę w znalezieniu klubu, do którego uda się na całoroczne wypożyczenie, tym razem na korzystniejszych warunkach, niż dwa lata temu.

AC Milan miał w planach pozyskanie Yacine’a Adli z Bordeaux, lecz szanse na ten transfer zmniejszyły się z powodu ceny wywołanej przez francuski klub, a negocjacje stanęły w miejscu. Rossoneri mając świadomość, że mogą zapewnić sobie zawodnika z większym doświadczeniem – zwłaszcza w Serie A – na prawdopodobnie lepszych warunkach, więc zwrócili się w kierunku Bakayoko.

Bordeaux nadal chce sprzedać 21-letniego pomocnika za ponad 10 milionów euro, co jest wartością uznaną za zbyt wysoką przez Paolo Maldiniego i spółkę. Jednakże, zainteresowanie Adlim jest aktualne i jeśli później francuski klub obniży swoje żądania, to jego transfer może również zostać zakończony, oprócz tego Bakayoko.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

O autorze

Wojtek Żurek

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW