Chelsea przygotowuje się do wypożyczenia 3 piłkarzy
Chelsea przygotowuje się do wypożyczenia 3 piłkarzy

Chelsea przygotowuje się do wypożyczenia 3 piłkarzy

W najbliższym czasie czeka nas prawdopodobnie potrójne wypożyczenie zawodników The Blues do ligi włoskiej.

W Serie A najbliższy sezon mają spędzić Tiemoue Bakayoko, Davide Zappacosta oraz Malang Sarr. Według wielu włoskich źródeł, w tym Sky Sports Italia, francuski środkowy obrońca zostanie wypożyczony prawdopodobnie do Bolognii. Oba kluby prowadzą obecnie rozmowy dotyczące szczegółów całej transakcji. Zainteresowanie Sarrem wykazuje również Benfica.

W międzyczasie jego rodak, Tiemoue Bakayoko zgodził się na warunki proponowane przez AC Milan. W ciągu najbliższych dni, Francuz ma przejść testy medyczne. To byłby powrót 27-latka na San Siro, bowiem Bakayoko występował w barwach Rossonerich w sezonie 2018/19.

Jeśli chodzi o Zappacostę, jego przenosiny do Fiorientiny wydają się być kwestią kilku dni. Włoski klub po upływie wypożyczenia, będzie miał możliwość wykupu zawodnika. 29-latek dołączył na Stamford Bridge w 2017 roku z Torino za kwotę około 25mln euro.

Źródło: Sky Sports Italia, Fabrizio Romano

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW