Kai Havertz: Cieszę się, że będę mógł dogrywać piłki do Romelu
Kai Havertz: Cieszę się, że będę mógł dogrywać piłki do Romelu

Kai Havertz: Cieszę się, że będę mógł dogrywać piłki do Romelu

Niemiecki pomocnik w pozytywny sposób zapatruje się na współpracę z najnowszym nabytkiem The Blues, Romelu Lukaku.

W ostatnim czasie, Kai Havertz grywał w roli fałszywej dziewiątki pod wodzą Thomasa Tuchela. Nie jest to dla niego coś nowego, bowiem na tej pozycji grywał również w Bayerze oraz reprezentacji Niemiec. Nie jest również jednak jego naturalna pozycja. Po dołączeniu Lukaku, młody zawodnik będzie występował prawdopodobnie na pozycji jednego z dwóch wysuniętych piłkarzy w formacji 3-4-3.

Oczywiście po dołączeniu Belga na Stamford Bridge Kai będzie musiał jeszcze mocniej walczyć o swoją pozycję, ale pozytywnie zapatruje się na współpracę z nowym napastnikiem.

– Romelu jest świetnym napastnikiem. Pokazał na co go stać, zwłaszcza na ostatnich mistrzostwach Europy. On byłby wzmocnieniem dla każdego klubu na świecie. Cieszę się, że będę mógł mu dogrywać piłki.

W swoim pierwszym sezonie na Stamford Bridge, 22-latek sięgnął po Ligę Mistrzów, a w ubiegłym tygodniu zdobył Superpuchar Europy. Mimo to, Niemiec nie wydaje się być zadowolony ze swoich dotychczasowych występów.

– Początek dla nas dwóch nie był najłatwiejszy. W międzyczasie, poczuliśmy się całkowicie jak w domu, przyzwyczailiśmy się do tutejszej piłki, stylu życia czy ludzi.

– Po roku z pandemią i trudnymi okolicznościami miejmy nadzieję, że teraz będzie o wiele łatwiej. Sam powrót kibiców na stadiony jest czymś wielkim. Oni wprowadzają zupełnie inną atmosferę i to był jeden z głównych powodów, dla których chciałem jechać do Anglii.

Źródło: Bild

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW