Owen: Przewiduję zwycięstwo Chelsea
Owen: Przewiduję zwycięstwo Chelsea

Owen: Przewiduję zwycięstwo Chelsea

Michael Owen wypowiedział się na temat jutrzejszego spotkania Chelsea z Arsenalem. 

The Blues rozpoczęli rozgrywki ligowe od gładkiego zwycięstwa nad Crystal Palace (3:0). Natomiast The Gunners ulegli beniaminkowi Brentford. Bardzo możliwe, że w derbach, ujrzymy nowy nabytek Chelsea, Romelu Lukaku. Owen jest przekonany, że podopieczni Mikela Artety czeka ciężki mecz.

– Byłem zawiedzony, kiedy zobaczyłem wynik Arsenalu. Wiem, że kilku zawodników z pierwszej drużyny nie mogło zagrać, ale to ich nie usprawiedliwia. Brentford zasłużenie wygrało.

– W tym oknie wydali mnóstwo kasy, ale czy względem poprzedniego sezonu widać u nich postęp? Nie sądzę. Będę w szoku, jeśli sezon zakończą wyżej niż na 6. miejscu.

– To kompletnie inna drużyna względem tego co prezentuje Chelsea, wyglądają niesamowicie. Ciężko zdobyć przeciwko nim bramkę, dodatkowo wzmocnili się Lukaku.

– W zeszłym sezonie Jorginho był ich najlepszym ligowym strzelcem i zajęli 4. miejsce, pomyślcie co by się stało, gdyby już rok temu mieli bramkostrzelnego napastnika.

– Derby rządzą się swoimi prawami, ale te wyglądają wyjątkowo niesprawiedliwie, rywale z dwóch różnych lig. Przewiduje zwycięstwo Chelsea 2:0.

Źródło: Bet Victor

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW