Chelsea złożyła ofertę za Moribę?
Chelsea złożyła ofertę za Moribę?

Chelsea złożyła ofertę za Moribę?

Według doniesień Mundo Deportivo, Chelsea złożyła już ofertę za młodego pomocnika Barcelony.

18-latek niedawno odrzucił ofertę nowego kontraktu od Barcelony, przez co może zostać sprowadzony do drużyny rezerw. Obecny trener Blaugrany, Ronald Koeman, zareagował bardzo negatywnie na decyzję wychowanka klubu:

– Sytuacja Moriby jest straszna. Wiem, co klub mu oferuje. Moją radą dla 18-latka jest, że pieniądze nie są najważniejsze, mecze są ważniejsze. Piłkarz i agenci zdecydowali inaczej. Jestem rozczarowany – przyznał Holender.

Wpis Moriby na Instagramie o treści: „Tak wiele plotek, a nikt nie zna prawdy”, jeszcze bardziej podgrzał atmosferę na linii zawodnik-trener. Bardzo możliwe, że dni nastolatka na Camp Nou są już policzone.

Z tej sytuacji zamierza skorzystać kilka europejskich gigantów. Mundo Deportivo podaje, że Barcelona chce sprzedać swojego wychowanka za około 17 milionów euro.

Podobno RB Lipsk oferował 20 milionów euro i nie zamierza płacić więcej. Tottenham również kontraktował się z agentem piłkarza.

Najnowsze doniesienia podają, że Chelsea jest w stanie zapłacić więcej od niemieckiego klubu, aby wyjść na prowadzenie w wyścigu o młody talent. Podobno The Blues już złożyli ofertę.

Źródło: Mundo Deportivo

 

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW