Havertz: Gra w Premier League to moje marzenie
Havertz: Gra w Premier League to moje marzenie

Havertz: Gra w Premier League to moje marzenie

Przed derbowym meczem z Arsenalem, Kai Havertz postanowił udzielić wywiadu dla oficjalnej strony naszego klubu.

Niemiec wystąpił w pierwszej kolejce Premier League i na własne uszy mógł usłyszeć stadion pełen fanów, którzy skandowali jego imię. Kai jest wdzięczny za wiarę i doping, ma nadzieję odwdzięczyć się dobrym meczem, przeciwko The Gunners.

– Zawsze marzyłem, aby grać w Premier League przed pełnymi trybunami. Wiemy jak sprawy miały się rok temu i dlaczego trybuny były puste. Fajnie było grać, ale brakowało atmosfery, którą tworzą kibice!

– Ostatnie kilka meczów było przed publicznością, która dostarcza niesamowitych wrażeń, nie mogę się doczekać by znów was zobaczyć.

– Na ten moment atmosfera w drużynie jest dobra. Kiedy zaczynasz sezon od europejskiego trofeum i wygranej w lidze, to znaczy, że idzie Ci super. To dopiero początek, dalej czeka nas wiele ciężkich meczów, jak ten z Arsenalem.

– Musimy robić swoje, być konsekwentni jak łowcy i wygrywać mecze. Kiedy posmakujesz wygrywania pucharów, będziesz chciał ich więcej. To nasz cel na ten sezon.

– Mecz z Arsenalem będzie ciężki, bo mają wielu jakościowych graczy. Ludzie gadają, że są bez formy, ale wciąż mają bardzo dobrych graczy, którzy mogą zrobić różnicę, musimy być uważni.

– Dobrze się przygotowaliśmy i chcemy wam to pokazać na boisku. Buty, w których zagram trafią na aukcję i ktoś będzie mógł je kupić.

– W obiegu będzie tylko 100 taki par, a cała uzbierana kwota trafi do potrzebujących, którzy ucierpieli w skutek powodzi, które nawiedzały moje rodzinne strony.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW