Rice otwarcie krytykuje zarząd West Hamu
Rice otwarcie krytykuje zarząd West Hamu

Rice otwarcie krytykuje zarząd West Hamu

22 latkiem od interesuje się Chelsea oraz Manchester United. Teraz jednak te plotki stają się coraz bardziej realne ponieważ West Ham nie jest w stanie przekonać Declana do pozostania na London Stadium.

Declan Rice od najmłodszych lat grał w akademii Chelsea, jednak w wieku 14 lat dołączył do szkółki West Hamu. Anglik z irlandzkimi korzeniami przebył długą drogę od młodzieżówek młotów aż do kapitana pierwszej drużyny. Jednak teraz coraz więcej wskazuje na to, że Rice może powrócić do Chelsea.

West Ham wyznaczył za swojego kapitana cenę 100 milionów. Wicemistrz Europy uważa, że ta cena jest za duża i może odstraszyć potencjalnych kupców. Rice nie chce podpisać nowego kontraktu który wygasa w 2024 roku. Możliwe, że West Ham będzie musiał obniżyć cenę Rice’a żeby zarobić na nim cokolwiek.

Pomocnik również krytykuje zarząd za obecne okno transferowe. Uważa, że bez nowych wzmocnień nie będą w stanie powtórzyć sukcesu z zeszłego sezonu tym samym nie zagrają w kolejnym sezonie w Lidze Europy. Europejskie puchary są priorytetem dla Declana. Ich brak może sprawić, że Anglik będzie chciał odejść do klubu który występuje w Lidze Mistrzów.

Źródło: The Telegraph

 

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW