Tuchel: Spytałem zarządu, czy na pewno chcą zwolnić Lamparda
Tuchel: Spytałem zarządu, czy na pewno chcą zwolnić Lamparda

Tuchel: Spytałem zarządu, czy na pewno chcą zwolnić Lamparda

Menedżer Chelsea skomentował, jak wyglądał początek jego przygody na Stamford Bridge, w momencie przejęcia drużyny po Franku Lampardzie.

– Spytałem zarządu: „Czy jesteście pewni, że chcecie zwolnić Lamparda? Kibicom na pewno się to nie spodoba. Może potrzebuje więcej czasu”. Postąpiłem tak dlatego, ponieważ kiedy myślę o Chelsea, w głowie pojawia mi się Frank Lampard, John Terry, Petr Cech czy Didier Drogba.

– Lampard uosabia wszystko, czym jest Chelsea. Był ciężko pracującym i agresywnym zawodnikiem, prawdziwym liderem i przede wszystkim normalnym i zespołowym piłkarzem. Prawdziwa legenda.

– Oczywiście przyjąłem to, że zarząd podjął już decyzję. Zaraz potem liczyłem na to, że zawodnicy dadzą mi czystą kartę. To oczywiste, że z grupy ponad dwudziestu osób, nie każdy będzie zadowolony ze zmiany trenera.

– Powiedziałem im: „Panowie, to nie ja go zwolniłem. Jestem tutaj, aby zastąpić go na swój sposób. Proszę was o otwartość, dajcie nam szanse”.

– Mam fantastyczne wsparcie w klubie i zarządzam grupą świetnie zorganizowanych i silnych osób. Praca stała się przyjemność już w pierwszym dniu.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW