Vieira: Gallagher jest tym czego potrzebowaliśmy
Vieira: Gallagher jest tym czego potrzebowaliśmy

Vieira: Gallagher jest tym czego potrzebowaliśmy

Trener Crystal Palace, Patrick Vieira był zachwycony wczorajszym występem Conora Gallaghera.

Anglik trafił do Orłów na wypożyczenie i był niedostępny na pierwszy ligowy mecz, ponieważ grał przeciwko Chelsea. Dopiero dziś pomocnik wskoczył do pierwszego składu i pomógł drużynie zremisować z Brentford. W pomeczowym wywiadzie Vieira nie szczędził komplementów, w kierunku naszego gracza:

– System, który prezentujemy jest w porządku i z meczu na mecz będzie to wyglądać co raz lepiej. Jestem zadowolony z tego jak zawodnicy przepracowują treningi, tak samo zadowala mnie ten mecz.

– Oczywiście jesteśmy źli, bo chcemy wygrywać i strzelać bramki. Myślę, że chcieliśmy grać ofensywnie i zdobywać bramki, ale byliśmy za mało skuteczni. Więc oceniam ten mecz pozytywnie, ważne by na takich meczach wchodzić całym zespołem w dobrą formę.

– Gallagher emanuje fantastyczną energią, dużo biega, wspaniale pressował. Jest tym, czego potrzebowaliśmy. Energia jakiej udziela może nam pomóc budować akcje i poprawić się na 30 metrze, przed bramką rywala. Jego ruchliwość daje nam więcej ludzi w polu karnym przeciwnika, a to zwiększa szanse na gola.

Źródło: Pomeczowy wywiad w magazynie Match of the Day

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW