Chelsea zaoferowała nowe kontrakty Christensenowi i Rudigerowi!
Chelsea zaoferowała nowe kontrakty Christensenowi i Rudigerowi!

Chelsea zaoferowała nowe kontrakty Christensenowi i Rudigerowi!

Jeden z najlepszych dziennikarzy związanych z Chelsea, Matt Law donosi, że The Blues chcą zadbać o przyszłość dwójki stoperów. Klub miał zaoferować obrońcom nowe oferty kontraktów.

Jeżeli chodzi o Duńczyka, to jest on bliski podpisania nowej, długoletniej umowy z londyńskim klubem. Natomiast Niemcowi zostało zaoferowane przedłużenie kontraktu zaledwie rok po tym, jak Rudiger niemal opuścił Stamford Bridge. Obaj piłkarze rozpoczęli ostatni rok obowiązujących obecnie umów, a Chelsea chce ich nagrodzić za świetną grę i wyniki.

Zarówno Rudiger jak i Christensen mieli udział w zwycięstwie Ligi Mistrzów przez The Blues. Dodatkowo obaj stoperzy rozpoczęli pierwsze dwa spotkania Premier League od pierwszej minuty, dwukrotnie zachowując czyste konto.

Jeszcze rok temu, gdy Antonio Rudiger nie był najwyżej w hierarchii Franka Lamparda, klub był bliski sprzedaży Niemca. Podobnie było z Christensenem, bowiem przez niepewną przyszłość Duńczyka, do Londyńczyków zgłosiło się kilka europejskich klubów. Jednak 25-letni wychowanek Chelsea ma zamiar związać się z klubem jeszcze na kilka lat, a w jego ślady ma pójść jego starszy kolega.

Źródło: Telegraph – Matt Law

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW