Gallagher: Po rozmowie z Vieirą od razu wiedziałem, że chcę dla niego grać
Gallagher: Po rozmowie z Vieirą od razu wiedziałem, że chcę dla niego grać

Gallagher: Po rozmowie z Vieirą od razu wiedziałem, że chcę dla niego grać

Conor Gallagher budował swoją renomę w kręgach Chelsea na wypożyczeniach. Teraz mówi się o nim jako o kimś, kto za parę lat może być siłą The Blues.

Przed tym sezonem miał do wyboru dwie oferty: Crystal Palace albo Leeds. Sam zainteresowany powiedział czemu wybrał grę dla Orłów.

– Spodobało mi się to, co mówił menedżer drużyny, Patrick Vieira. Czuję, że jako trener idealnie do mnie pasuje i wiem, że się rozumiemy. Jego plan na grę pokazał, że będę robił rzeczy, w których czuję się najlepiej, wie czego potrzebuję. Jestem typem zawodnika, który biega wzdłuż całego boiska i chcę mieć dużo przestrzeni. Powiedział, że to wszystko mi zapewni.

– Odbyło się wiele sesji taktycznych – dotyczących zespołu. Nie jestem tu zbyt długo, ale mam cały sezon, aby się od niego uczyć. Oczywiście Vieira był kiedyś najlepszym graczem i jest również bardzo dobrym menedżerem, więc jestem podekscytowany, że mogę z nim pracować w tym sezonie.

21-latek zadebiutował dopiero w drugim spotkaniu Premier League przeciwko Brentford. Orły zremisowały mecz 0:0, a nasz wychowanek rozegrał pełne 90 minut.

Swoje przejście do Crystal Palace Conor skomentował tak.

– Byłem super szczęśliwy. W poprzednim sezonie nie do końca się udało, więc byłem bardzo podekscytowany dołączeniem do tego klubu. Teraz mam nadzieję, że pomogę drużynie w tym sezonie i pokażę wszystkim, na co mnie stać. Nie mogłem zagrać w zeszłym tygodniu przeciwko Chelsea, więc byłem bardzo chętny na rozpoczęcie sezonu i pomoc drużynie tak bardzo, jak tylko mogę. Wierzę, że następne występy będą tylko lepsze.

– Zawsze będę pracował najciężej dla zespołu. Czuję, że mam dużo energii do przekazania i zawsze będę starał się dawać z siebie 100 procent. Chce się również przyczynić do zdobywania bramek i asystowania moim nowym kolegom z klubu.

Źródło: Independent

 

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW