James: Punkty z Arsenalem smakują lepiej
James: Punkty z Arsenalem smakują lepiej

James: Punkty z Arsenalem smakują lepiej

Drugi rok z rzędu, Reece James wpisuje się na listę strzelców w pierwszym wyjazdowym spotkaniu Premier League.

Wczorajsze spotkanie było ważne z jeszcze jednego punktu widzenia: Derby Londynu, z których Chelsea wyszła zwycięsko. Nasz wychowanek kolejny raz już pokazuje, że jest bocznym obrońcą, który aspiruje do bycia zawodnikiem klasy światowej i na następne parę sezonów jest to pozycja, o którą nie musimy się bać.

– Bardzo się cieszę, że mogłem zdobyć bramkę dla mojej drużyny przeciwko trudnemu rywalowi, a wygranej towarzyszą super emocje. Spotkanie zaczęliśmy bardzo aktywnie, zdobyliśmy szybko dwie bramki, a następnie kontrowaliśmy poczynania na boisku.

– Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, obcy stadion, większość to kibice naszego rywala. Bardzo się cieszymy z tych 3 punktów zdobytych z Arsenalem bo smakują one jeszcze lepiej.

James również wypowiedział się o swoim nowym koledze z drużyny, Romelu Lukaku.

– Czy ja coś w ogóle muszę opowiadać? Jego występ mówi sam za siebie, każdy widział co Lukaku robił ze swoim ciałem, jak miażdżył nim swoich rywali. Bardzo się cieszę, że tutaj jest, pokazał swoją siłę i jakość, pokazał, że jest tutaj po to, żeby strzelać bramki. Bardzo dobrze jest mieć go w drużynie.

Za tydzień Chelsea podejmie Liverpool, na pewno będzie to najtrudniejsze z pierwszych trzech kolejek Premier League w sezonie 2020/2021.

– Liverpool jest na szczycie ligi od kilku sezonów, wiemy, że to nie będzie łatwe zadanie. Musimy się odpowiednio przygotować i wyjść z taką samą intensywnością jak wczoraj. Na każdej pozycji mamy topowych piłkarzy, a nasza ławka rezerwowa jest równie dobra, kiedy dokonujemy zmian, nie odczuwamy niczego na boisku.

– Nie uważam, żeby była jakaś presja nałożona na nas. Skupiamy się na każdym meczu, tydzień w tydzień, naszym celem jest wygrywanie. Każdy z nas jest ambitny i chce zdobyć tytuł, ale powoli, to dopiero trzecia kolejka.

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW