Agent Bakayoko w Milanie – transfer kwestią czasu!
Agent Bakayoko w Milanie – transfer kwestią czasu!

Agent Bakayoko w Milanie – transfer kwestią czasu!

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że Tiemoue Bakayoko opuści Chelsea.

Obecnie jego przedstawiciel spotyka się z działaczami AC Milanu, aby sfinalizować transakcję. W grę wchodzi roczne wypożyczenie z opcją wykupu. Według Sky Sports Italia i Sportitalia, obie strony mają spotkać się w siedzibie klubu, dziś po południu.

The Blues skorzystali z klauzuli zawartej w kontrakcie Francuza i przedłużyli jego kontrakt do 2023 roku. Dzięki temu może on się udać na wypożyczenie, po którym zostanie sprzedany. Dla samego piłkarza będzie to powrót, bowiem reprezentował on barwy Rossonerich w sezonie 2018/19.

Ostatni sezon Bakayoko również spędził na wypożyczeniu we Włoszech, jednak tym razem był zawodnikiem Napoli. Zarządowi Milanu zależy na tym transferze, ponieważ drużyna potrzebuje alternatywy w miejsce kontuzjowanego Francka Kessiego. Dodatkowo Iworyjczyk i Ismael Bennacer wyjeżdżają w styczniu na Puchar Narodów Afryki.

Oprócz Tiemoue, Milan dopina transfer Pietro Pellegriniego z AS Monaco – tradycyjnie w grę weszło wypożyczenie z opcją wykupu. Dziś Włoch przechodzi testy medyczne, a zaprezentowany zostanie dopiero jutro.

Źródło: Sky Sports Italia, Sportitalia

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW