Anjorin może trafić na wypożyczenie do Rosji
Anjorin może trafić na wypożyczenie do Rosji

Anjorin może trafić na wypożyczenie do Rosji

Kolejny młody wychowanek może opuścić Chelsea tego lata. Chelsea prowadzi rozmowy ze zwycięzcą pucharu Rosji odnośnie transferu Faustino.

19-latek przy obecnym składzie nie może za bardzo liczyć regularną grę. Anglik występuje na pozycji napastnika, czyli tam gdzie gra Lukaku czy Werner. W poprzednim sezonie zagrał jedynie w 6 meczach seniorskiej drużyny. Podczas tego okna sporo młodych zawodników Chelsea odeszło na wypożyczenia i bardzo możliwe, że tak samo będzie z Anjorinem. Na razie jednak nie wiadomo czy chodzi o wypożyczenie czy też transfer definitywny.

Lokomotiw jest z pewnością miejscem, w którym Tino będzie mógł złapać trochę minut. Ostatnio do klubu dołączył 21-letni Beka-Beka co pokazuje, że trener chętnie będzie stawiał na młodzież. Decyzja o tym czy będzie to transfer definitywny czy wypożyczenie zapadnie w ciągu kilku następnych dni. Anglikiem interesowały się również kluby z Holandii, Szwajcarii, Niemiec czy też Championship, jednak obecnie Chelsea prowadzi rozmowy tylko z Lokomotiwem.

Źródło: Adam Newson

 

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka, boks, f1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW