Chelsea i Manchester United ruszają po Saula! – dokąd trafi Hiszpan?
Chelsea i Manchester United ruszają po Saula! – dokąd trafi Hiszpan?

Chelsea i Manchester United ruszają po Saula! – dokąd trafi Hiszpan?

Chelsea podczas tego okna transferowego zdecydowanie nie próżnuje! Oprócz pozbycia się zbędnych piłkarzy, klub ściągnął Romelu Lukaku, a także pracuje nad transferem Julesa Kounde, teraz dochodzi do tego potencjalne wypożyczenie Saula Nigueza.

Jak donosi serwis informacyjny GOAL, The Blues zwrócili się do Atletico w sprawie wypożyczenia 26-latka. Transfer ten jest decyzją trenera, Thomasa Tuchela. Informacje te pokrywają się z tym, co podaje Fabrizio Romano. Według Włocha, Chelsea wystosowała już oficjalną ofertę, która mówi o wypożyczeniu z opcją wykupu.

Ten sam dziennikarz pisze, że do gry o zakontraktowanie Saula dołączył Manchester United. Hiszpan znalazł się na liście życzeń Czerwonych Diabłów, a zarząd klubu w ciągu ostatnich 24 godzin kontaktował się z zarządem Atletico. Niguez najprawdopodobniej jest alternatywą dla Eduardo Camavingi.

Źródło: Goal, Fabrizio Romano

 

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW