AC Milan o krok od pełnego porozumienia z Chelsea w sprawie Bakayoko
AC Milan o krok od pełnego porozumienia z Chelsea w sprawie Bakayoko

AC Milan o krok od pełnego porozumienia z Chelsea w sprawie Bakayoko

Zgodnie z raportem La Gazzetta dello Sport, Milan osiągnął już praktycznie pełne porozumienie z Chelsea w sprawie transferu Tiemoue Bakayoko.

Włoska gazeta poinformowała w dzisiejszym wydaniu, że po kilkudniowych, nieustannych negocjacjach transakcja jest już dopięta niemal na ostatni guzik. Całkowite porozumienie w sprawie transferu Francuza wydaje się być kwestią czasu.

Jedyną rzeczą, jaka nie została jeszcze uzgodniona jest kwota wykupu piłkarza bo sezonie wypożyczenia. Jest to dodatkowa opcja w całej transakcji, ale nie wydaje się, by stanowiło to poważny problem dla obu klubów. Sam piłkarz obniżył swoje wymagania finansowe, by móc ponownie grać dla Milanu. Do tej pory Francuz otrzymywał 3mln euro za sezon. Włoski klub zapłaci około 2,5mln euro.

Podobnie sytuacja wyglądała w momencie transferu Sandro Tonaliego na San Siro. By dołączyć do Milanu, zawodnik zgodził się na obniżkę pensji, mimo, że została ona już wcześniej ustalona.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW