Carragher: Liverpool musi znaleźć sposób na dwóch zawodników Chelsea
Carragher: Liverpool musi znaleźć sposób na dwóch zawodników Chelsea

Carragher: Liverpool musi znaleźć sposób na dwóch zawodników Chelsea

The Blues odwiedzą Merseyside już w sobotę i obie drużyny wyjdą na mecz z nadzieją na zwycięstwo. Chelsea dotychczas pokonała Crystal Palace i Arsenal, a Liverpool pokonał Norwich City i Burnley. 

Do weekendowego hitu już niedługo, więc aby podgrzać atmosferę Jamie Carragher stwierdził, że Liverpool powinien obrać na cel dwóch zawodników Chelsea.

Legenda Liverpoolu twierdzi, że Jurgen Klopp powinien podejść do meczu zupełnie inaczej niż Arsenal, który w niedzielę został zdeklasowany przez pomocników The Blues – Jorginho i Kovacica.

Carragher uważa iż wyłączenie dwójki pomocników Chelsea powinno przynieść sukces Liverpoolowi. Jednak nie ma gwarancji, że w sobotnim spotkaniu Thomas Tuchel wystawi Włocha w parze z Chorwatem. N’golo Kante jest w pełni przygotowany i gotowy do gry.

Nie będzie niespodzianką, jeśli Jurgen Klopp karze grać wysokim pressingiem przeciwko jakiejkolwiek jedenastce Chelsea. Mecz rozgrywany będzie na Anfield przed pełnymi trybunami co powinno dodatkowo motywować Liverpool.

Anglik mówi również, że Jorginho to typ gracza który jest ekspertem w radzeniu sobie z wysokim pressingiem. Kovacic czy Kante mogą zaoferować inną dynamikę w środku pola.

O starciu Romelu Lukaku z Virgilem van Dijkiem mówi się już w mediach. Bitwa Tuchel z Kloppem zasługuje na podobną uwagę.

Klopp wykonał znakomitą pracę podczas swojej kadencji w Liverpoolu. Jednak Chelsea z Thomasem Tuchelem na czele jest stawiana w gronie zwycięzców Premier League w obecnym sezonie.

 

Źródło: The Chelsea Chronicle

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW