Robertson: Jestem gotowy na mecz z Chelsea
Robertson: Jestem gotowy na mecz z Chelsea

Robertson: Jestem gotowy na mecz z Chelsea

Szkot nabawił się kontuzji kostki w meczu przedsezonowym, jednak sam zawodnik potwierdził w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu, że będzie gotowy na mecz z Chelsea.

Ostatnie 2 mecze w podstawowym składzie Liverpoolu zaczynał Tsminikas. Choć Grek prezentował bardzo dobrze to jednak Robertson jest nieodłącznym elementem układanki Jurgena Kloppa. Jego asysty bardzo przyczyniły się do wygrania Ligi Mistrzów czy rok później Mistrzostwa Anglii. Jest to na pewno bardzo dobra informacja dla zespołu z Anfield, ponieważ kontuzja wyglądała bardzo poważnie.

-Już w piątek przed meczem z Burnley trenowałem na pełnych obrotach. Być może wróciłem trochę za wcześnie, ale szczerze mówiąc to myślę, że fizjoterapeuci po prostu chcieli się mnie pozbyć jak najprędzej – mówi w rozmowie Robertson.

-Mam naprawdę dużo szczęścia w karierze. Nie mam za wiele kontuzji, a jeśli już to nie wypadam na długo.

-Teraz mam przed sobą cały tydzień treningów. Mam nadzieję, że dostanę szansę gry przeciwko Chelsea, ponieważ jestem w bardzo dobrej formie i mam nadzieję, że tak będzie do końca sezonu.

W poprzednim sezonie Liverpool zmagał się z wieloma kontuzjami. Między innymi Van Dijk wypadł na prawię cały sezon. Teraz gdy skład Liverpoolu jest w pełni zdrowy, a Cheslea pozyskała Lukaku to zapowiada się naprawdę emocjonujące spotkanie pomiędzy 2, a 3 drużyna w tabeli.

Źródło: Liverpool Official Website

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW